Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Готельно-ресторанний бізнес» другого (магістерського) рівня вищої освіти за змістом анкети SQ 5 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо відповідності форм, методів навчання і викладання вимогам студентоцентрованого підходу» проводилось у формі онлайн-опитування 11.10.2021 – 22.10.2021 р. із використанням сервісу Microsoft Forms.

В опитуванні взяли участь 8 здобувачів ВО денної і заочної форми здобуття вищої освіти, що навчаються за ОП «Готельно-ресторанний бізнес» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Розподіл відповідей на запитання анкети «Наскільки особисто Вас влаштовують можливості обирати дисципліни для вивчення, які надає Університет?» наступний:  «Повністю влаштовують» – 100% респондентів.

Позитивно респонденти відповіли на питання «Чи є, на Вашу думку, знання, вміння й навички, які отримуються в Університеті, достатніми для Вашої майбутньої професійної діяльності?» 50% здобувачів вищої освіти з числа опитаних обрали варіант відповіді «так, достатні», 25% – «скоріше достатні» та 25% – «скоріше недостатні».

На запитання «Наскільки особисто Вас задовольняє рівень викладання навчального матеріалу на лекціях?» відповіді здобувачів вищої освіти наступні:

  1. «Повністю задовольняє» – 25% респондентів.
  2. «Скоріше задовольняє» – 75% респондентів.

На запитання «Наскільки особисто Вас задовольняє рівень викладання навчального матеріалу на семінарських і практичних заняттях?» 50% осіб обрали варіант відповіді «Повністю задовольняє», 50% – «Скоріше задовольняє». У відповідь на питання щодо пропозицій для підвищення рівня викладання навчального матеріалу на семінарських і практичних заняттях, то ніхто зі здобувачів їх не надав.

100 % здобувачів ВО, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Готельно-ресторанний бізнес» другого (магістерського) рівня вищої освіти, відповіли, що  викладачі кафедри завжди інформують про організацію освітнього процесу з дисципліни щодо кількості модулів та годин у кожному з них, змісту та мети модулів, критеріїв оцінювання тощо».

Відповідаючи на запитання «Чи надають Вам викладачі вичерпну інформацію щодо критеріїв оцінювання навчальних досягнень?» всі опитані здобувачі вищої освіти надали відповідь «Так». Крім того, 75% здобувачів визначили, що критерії є зрозумілими, 25% респондентів відповіли «скоріше зрозумілі».

На запитання анкети «Як Ви оцінюєте критерії оцінювання знань, умінь і навичок, що застосовуються викладачами, щодо їх відповідності реальним вимогам до якості підготовки?» 75% респондентів визначили, що критерії відповідають реальним вимогам до якості підготовки, 25%  опитаних зазначили «важко відповісти».

Розподіл варіантів отриманих відповідей здобувачів вищої освіти на запитання «Як Ви оцінюєте загальну результативність занять з точки зору досягнення їх цілей?»  систематизовано у табл. 1

 

Таблиця 3 – Варіанти відповідей здобувачів вищої освіти на питання «Як Ви оцінюєте загальну результативність занять з точки зору досягнення їх цілей?», %

Варіанти відповіді % здобувачів вищої освіти, що обрали певний варіант відповіді
Результативність занять висока 25
Результативність занять скоріше висока 25
Результативність занять середня 50
Результативність занять скоріше низька 0
Важко відповісти 0
Загалом 100

 

Таким чином, здобувачі високо оцінюють результативність занять

За результатом анкетування групою забезпечення запропоновано:

Проведення моніторингу навчальних ресурсів, що використовуються, з метою розробки плану удосконалення методичного забезпечення.

281 разів прочитано