Університет Туган-Барановського інформує: захист кваліфікаційних робіт

Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського вітає здобувачів вищої освіти 2 курсу освітнього ступеню «магістр» заочної форми здобуття вищої освіти освітньої програми «Облік і оподаткування» з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Захист відбувся 11.12.2021 р. Велика пошукова робота магістрантів, аналіз значної кількості сучасних наукових джерел, ґрунтовне вивчення обраної проблеми та впевнене представлення одержаних результатів атестаційній комісії, засвідчили їх високий рівень професійної компетентності, глибоке розуміння обраної проблеми, що ще раз підтвердило тезу про те, що тільки цілеспрямований пошук і правильний вибір допоможуть отримати бажаний результат.

Бажаємо вам творчої наснаги, удачі в рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Сподіваємося на наше подальше плідне співробітництво і можливість привітати вас ще з безліччю прийдешніх перемог!