Студент Університету Туган-Барановського став Лауреатом відзнаки міського голови

Студент Університету Туган-Барановського Олександр Богун став Лауреатом відзнаки міського голови для обдарованих дітей і молоді за розвиток студентського самоврядування та молодіжного руху.

10 грудня в залі урочистих засідань виконкому Криворізької міської ради пройшов прийом, де нагородили талановитих дітей і молодь міста. Виконуючий обов’язків міського голови Юрій Вілкул вручив заохочення у п’яти номінаціях: спортивні, творчі, інтелектуальні, наукові досягнення, розвиток студентського самоврядування та молодіжного руху. Лауреати отримали дипломи та грошові винагороди.

Серед нагороджених був Олександр Богун – студент ДонНУЕТ, групи МН-18. Олександр поділився своїми враженнями про нагородження: «Молоді важливо відчувати підтримку їх добрих намірів, бо це надихає на нові звершення. Приємно, що мої зусилля, активізм та громадська діяльність в реалізації молодіжної політики – були відзначені містом. Вдячний всім партнерам і активній молоді за нашу співпрацю у розбудові молодіжного руху в Кривому Розі. Щиро вірю, що разом ми можемо змінити місто на краще. Місто, в якому молоді хочеться лишатись!»

Богун Олександр виконує обов’язки Голови консультативно-дорадчого органу Молодіжний виконком при виконкомі Металургійної районної у місті раді, що є яскравим підтвердженням його активної громадської позиції у розбудові громадянського суспільства, підвищення громадянської відповідальності та залученості до побудови демократичної держави.

Богун Олександр бере участь в молодіжних освітніх програмах та проектах, оскільки усвідомлює необхідність отримання сучасних знань для формування компетенцій менеджерів нової генерації. Саме тому він намагається отримувати знання не тільки в університеті, а й долучається до освітніх програм з розвитку лідерства.

Богун Олександр має організаторські здібності, які допомагають йому провадити організаційну роботу не тільки рівні університету, а й в межах країни. Це підтверджується його участю в складі організаційних комітетів 25 соціальних проєктів на різних рівнях, що дало змогу залучати молодь до громадської діяльності.

Громадська діяльність Богуна Олександра також реалізується через активну участь в якості волонтера від місцевого до міжнародного. Про що свідчить нещодавня участь Олександра у проєкті «INTERCULTURE 5S: Міжнародна волонтерська діяльність для солідарності в сфері розвитку міст» по підготовці та проведенню X Конгресу транскордонної співпраці в місті Люблін, від найбільшої європейської програми волонтерства – Європейського корпусу солідарності, членом якої він є.

Богун Олександр приділяє значну увагу розвитку менторського руху у якості ментора шкільного самоврядування в школах Кривого Рогу, активно поширює власний досвід у якості спікера на форумах , панельних дискусіях та самітах.

В цілому Богун Олександр має високий авторитет серед студентської молоді та школярів, має широке коло спілкування серед громади м. Кривий Ріг, успішно налагоджує діалог між поколіннями.

За активну громадську діяльність Богуна Олександра було відзначено Премією Дніпропетровської обласної ради «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху» у 2019 році та Дипломом Лауреата конкурсу «Студент року Дніпропетровщини – 2019» від Дніпропетровської обласної державної адміністрації у номінації «Громадський діяч року».

Місто завжди підтримує та заохочує обдаровану молодь. У місті реалізується муніципальна програма «Нова генерація Кривого Рогу». Щороку 60 студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти та 8 учнів професійно-технічних навчальних закладів отримують муніципальні стипендії імені Г. Гутовського та О. Поля. 10 молодих науковців і 10 студентів вищих навчальних закладів металургійного спрямування отримують стипендії імені В. Бизова та В. Гурова.