Університет Туган-Барановського інформує: майстер-клас «10 скілів сучасного рекрутинга»

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського інформує: мастер-клас на тему «10 скілів сучасного рекрутинга», Спікер Новицька Інна.

За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського  на платформі MS Teams 17.11.2021 відбувся майстер-клас на тему «10 скілів сучасного рекрутинга».

Спікер Новицька Інна – експерт в області підбору та управління персоналом, власниця консалтингової компанії «Нова персона», засновник НR-клубу «Нова персона».

До даного майстер-класу були залучені здобувачі ВО бакалаврського рівня 2, 3 та 4 курсів спеціальностей «Маркетинг» та 2 курсу спеціальності «Менеджмент».

Модератор майстер-класу  – Шаповалова Інесса Вадімівна, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування.

Під час майстер-класу спікер докладно розглянула 10 складових успішного рекрутера, основними з яких є: орієнтація на результат, організаційні здібності, аналітичний склад розуму, креативне мислення, знання основ психології, емоційний інтелект, адекватна самооцінка та професійна деформація.

Процес висвітлення  складових успішного рекрутера супроводжувався яскравими прикладами із особистої професійної діяльності, що дозволило студентам усвідомити практичну спрямованість інформації.

Крім того, спікер запропонувала методику вимірювання навичок та визначили напрямки формування та удосконалення навичок успішного керівника.

Студенти мали можливість задавати питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Висловлюємо подяку спікеру Новицькій Інні за мастер-клас, що проведений на високому професійному рівні. Маємо надію на подальшу співпрацю.