Студентів Університету Туган-Барановського нагородили до Дня студента

В усьому світі 17 листопада відмічають День студента!! Наше місто не стало виключенням і привітало студентсво з цим святом.

Адміністрація Університету Туган-Барановського, дирекція, студенство та науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування приєднуються до громади і щиро вітають

• Рикун Світлану, студентку 2 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності «Менеджмент» з присудженням стипендії імені Г.І. Гутовського,
  • Білаковську Аріну, студентку 3 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з нагородженням Грамотою виконкому Криворізької міської ради!

Ми пишаємось досягненнями наших студентів!! Бажаємо і надалі високо тримати рівень навчання у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, подальших творчих успіхів, наукових досягнень!!