Освітня програма “Маркетинг” очима студентів Університету Туган-Барановського

За допомогою освітньої програми «Маркетинг» ви можете набути професійних знань, умінь та навичок, які дозволять вам бути одним із фахівців, яких гостро потребує ринок праці України.

• Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.
  • Саме маркетингова освіта найповніше відповідає вимогам кар’єрного зростання: чим вища управлінська посада, тим більшого значення набувають маркетингові знання.
  • Ви будете проходите практику з професійної діяльності на підприємстві.
  • Ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів- партнерів Університету Туган-Барановського.

Спеціальність «Маркетинг» допоможе аналізувати та синтезувати, креативити, мати змогу адаптуватися до будь-якої ситуації, оцінити її та висунути власні пропозиції.

Підписуйтесь на YouTube-канал Університету Туган-Барановського – https://www.youtube.com/@user-jt3sz1ty8o