До Міжнародного дня кухаря: освітня програма «Харчові технології» Університету Туган-Барановського

Університет Туган-Барановського інформує: 20 жовтня – Міжнародний день кухаря. У цей день хочемо привітати кафедру технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанному господарстві та підприємства та студентів освітньої програми «Харчові технології»!

Освітня програма «Харчові технології» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує високоякісну освіту в галузі харчових технологій та ресторанного господарства з привабливими перспективами працевлаштування на підприємствах харчової промисловості та ресторанного бізнесу.

Програма має практичну спрямованість і передбачає поглиблену підготовку з харчових технологій та технологій в ресторанному господарстві, проходження практики на українських та закордонних підприємствах галузі.

Програма «Харчові технології» дозволяє сформувати професіонала у галузях харчових технологій та ресторанного бізнесу, розкрити творчі здібності й втілити їх на практику із застосуванням сучасного обладнання.