Засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 2 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться

07 жовтня о 14.00 в актовій залі Університету в очному форматі з дотриманням усіх карантинних вимог.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про виконання Стратегії Університету до 2025 р.: Програма 1. Адміністративна діяльність – доповідач в.о. ректора Чернега О.Б.

2. Затвердження індивідуальних навчальних планів, індивідуальних планів наукової роботи та тем дисертаційних робіт здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

3. Про затвердження звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4. Про атестацію стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених – доповідач Бочарова Ю.Г.

5. Про затвердження плану роботи Вченої ради на 2021-2022 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

6. Виконання рішень Вченої ради за вересень 2021-2022 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

Різне

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.