Засідання Вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 2 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться

29 вересня о 14.00 у змішаному форматі

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про підсумки рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників кафедр у 2021-2022 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

2. Про затвердження навчальних планів Маріупольського та Краматорського фахових коледжів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на 2022-2023 н.р. – доповідачі директори коледжів Кравцов О.О., Шаповалова І.В.

3. Про акредитацію спеціальностей та освітніх програм ДонНУЕТ – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

4. Про затвердження плану роботи Вченої ради на 2022-2023 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

5. Звіт про роботу Вченої ради Університету за 2021-2022 н.р. – доповідач перший проректор Никифоров Р.П.

6. Про зміни в складі Вченої ради – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

7. Про оновлення складу постійних комісій Вченої ради – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

8. Про рекомендацію до друку колективних монографій – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

9. Про атестацію стипендіата Кабінету Міністрів України – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.