Студенти Університету Туган-Барановського на вебінарі з фінансового моніторингу

Магістри, які навчаються на освітніх програмах «Місцеві фінанси», «Місцеве самоврядування», «Облік і оподаткування» 30.11.2022 р. за допомогою платформи ZOOM мали змогу вдосконалити свої знання з фінансового моніторингу разом з д.е.н., професором, заслуженим економістом України, лектором Академії фінансового моніторингу Внуковою Н.М. на вебінарі «Міжнародні стандарти FATF і воєнний стан: антилегалізаційні виклики». Цей вебінар був присвячений Дню працівника системи фінансового моніторингу – святу, що відзначається в Україні 28 листопада. Цей день започаткований Президентом України Володимиром Зеленським, ураховуючи значний внесок працівників системи фінансового моніторингу в утвердження статусу України як надійного партнера міжнародної спільноти у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

В умовах воєнного стану Україна стикається з проблемами виконання вимог FATF, тому представлена доповідь набуває особливої актуальності і допомагає магістрам краще розуміти напрямки роботи системи фінансового моніторингу.