Засідання вченої ради Університету Туган-Барановського

Засідання № 10 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться

31 березня о 14.00 в дистанційному форматі.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про діяльність Ради молодих вчених ДонНУЕТ – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

2. Про затвердження щомісячного звіту щодо реалізації проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

3. Про підготовку до захисту кваліфікаційних робіт – доповідачі гаранти ОП

4. Виконання рішень Вченої ради за березень 2021-2022 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.