Вступ 2022: Освітня програма «Холодильні машини і установки» в Університеті Туган-Барановського

ВСТУП 2022

Освітня програма «Холодильні машини і установки» в Університеті Туган-Барановського, місто Кривий Ріг!

Бакалавр (3 роки 10 місяців)

За допомогою програми «Холодильні машини і установки» ви можете набути професійних знань, умінь та навичок, які дозволять вам бути одним із фахівців, яких гостро потребує ринок праці України.

Програма має практичну спрямованість та передбачає: експлуатацію, обслуговування, налагоджування, ремонтування холодильного обладнання, застосовуючи засоби автоматизації процесу керування системами холодозабезпечення та повітряного холодопостачання.

Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.

Ви будете проходите практику з професійної діяльності на підприємстві.

Ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів- партнерів Університету Туган-Барановського.

Спеціальність «Енергетичне машинобуду-вання» допоможе проектувати устаткування та впроваджувати енергоефективні та енергозберігаючі технології, розвивати творчі й лідерські здібності, критичне мислення, особистісно-професійні якості.

Вступ для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО в 2022 році здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України

або за сертифікатами ЗНО 2019-2021 рр. з набором конкурсних предметів відповідно до

предметів для вступу за правилами прийому 2021р. :

1. Українська мова/українська мова і література
  2. Математика