Опитування студентів Університету Туган-Барановського ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»

Опитування щодо оцінки здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» Університету Туган-Барановського відповідності форм, методів навчання і викладання вимогам студентоцентрованого підходу (SQ_5) стосувалось виявлення задоволеності респондентів рівнем викладання та змістом навчальних дисциплін, співвідношенням форм роботи, доступністю критеріїв оцінювання, процедурами контролю тощо.

В опитуванні взяли участь всі 16 здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» (БАКАЛАВРИ).

Читайте також: Опитування

Так, оптимізм щодо достатності отриманих знань, умінь та навичок досягається максимуму починаючи з 3 курсу. 10 респондентів обрали варіант відповіді «Повністю задовольняє», а 6 – «Скоріше задовольняє» (відповіді «Скоріше задовольняє» дали 4 студенти 2 курсу, 1 студент 3 курсу і 1 студент 4 курсу).

Подібний до розглянутих вище розподіл відповідей спостерігається і щодо питання «Наскільки особисто Вас задовольняє рівень викладання навчального матеріалу на лекціях?»: 10 респондентів обрали варіант відповіді «Повністю задовольняє», а 6 – «Скоріше задовольняє» (відповіді «Скоріше задовольняє» дали 4 студенти 2 курсу, 1 студент 3 курсу і 1 студент 4 курсу) (рис. 3)

Таким же самим виявився розподіл відповідей на питання «Наскільки особисто Вас задовольняє рівень викладання навчального матеріалу на семінарських і практичних заняттях?» (11 осіб обрали варіант відповіді «Повністю задовольняє», а 5 – «Скоріше задовольняє»).

Наступні результати опитування студентів освітньої програми ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» читайте у наших наступних публікаціях.