Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, за  анкетою SQ_3 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості практичної підготовки та здобуття під час практики необхідних  для подальшої професійної діяльності компетентностей» проводилось у формі онлайн-опитування 22.03.2021 – 05.04.2021 р із використанням сервісу Microsoft Forms.

З огляду на невелике число респондентів, порівняння відповідей опитаних здобувачів вищої освіти, які проходили практику на різних базах практики, загалом є недоцільним. Тому у звіті представлено аналіз переважно загальної сукупності відповідей респондентів на питання анкети.

Перший блок питань було спрямовано на оцінку опитаними здобувачами вищої освіти ступеня, у якому було досягнуто основні цілі практики. Відповіді:

1. Оволодіння сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі майбутньої професії – «Скоріше досягнуто»;
  2. Формування, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних умовах на базі знань, одержаних в Університеті – «Скоріше досягнуто»;
  3. Виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності – «Скоріше досягнуто».

Другий блок питань було спрямовано на оцінку опитаними здобувачами вищої освіти труднощів при проходженні практики. Відповіді:

1. Недостатність отриманих в ході навчання в Університеті знань – «Немає» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів;
  2. Недоліки в організації практики – «Немає» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів;
  3. Погане ставлення представників бази практики – «Відсутнє» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів;
  4. Обмеження у доступі до необхідних для виконання завдань практики інформації та матеріально-технічного забезпечення – «Немає» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів;
  5. Труднощі у підготовці звітної документації – «Не було» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів;
  6. Відсутність допомоги керівника від бази практики – «Немає» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів;
  7. Обмеження у доступі до методичного забезпечення практичної підготовки – «Не існує» – 50% респондентів, «Важко відповісти» – 50% респондентів.

Інших труднощів здобувачі вищої освіти не вказали, хоча їм було надано таку можливість.

15 разів прочитано