Студентська рада Університету Туган-Барановського на форумі “Молодь вирішує”

Студентська рада Університету Туган-Барановського бере активну участь у суспільному житті навіть на літніх канікулах.

Олександр Богун, студент групи МН-18, 29 липня був учасником і спікером «живої бібліотеки» на форумі “Молодь вирішує!”, який пройшов у стінах Дніпропетровської облдержадміністрації.

Серед учасників – представники громадських організацій, молодіжних рад та центрів, волонтери, громадські діячі та студенти з усієї області.

Захід організовано Управлінням молоді і спорту ДніпроОДА у партнерсві з Молодіжною радою при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

НА ЗАХОДІ ВІДБУВАЛОСЬ:

✅ Презентація кращих практик, проєктів, заходів молодіжної роботи у Дніпропетровській області від авторів;

✅ Обговорення цифрових технологій в молодіжній сфері, разом з Іваном Начовним, заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань цифровізації.

✅ Обговорення Дніпропетровської обласної молодіжної програми та її планування на 2022 рік;

✅ Провели засідання Молодіжної ради при ДніпроОДА;

✅ Розвиток Молодіжних центрів та пропозиції щодо удосконалення їх шляхом брейншторму з учасниками форуму;

✅ Проведена соціологічна фокус-група дослідження молодіжної політики у Дніпропетровській області;

✅ «Жива бібліотека». Спікером якої був наш студент.

Враження, якими поділився Олександр Богун:

«Форум був дійсно крутий! Організатори постарались. На початку вони зробили квест, який потрібно було пройти шляхом нетворкінгу з учасниками і організаторами (це можна брати на озброєння в майбутньому – досвід ефективний).

Дуже вдячний організаторам за можливість виступити на форумі та поділитись досвідом. Мене неймовірно надихнули учасники, які повторно приходили слухати мій виступ, були уважні, задавали безліч питань, обмінювались зі мною контактами та давали теплі відгуки. Це сповнює моє життя сенсами!

Радий був познайомитись з новими молодими людьми, обмінятись досвідом та сповнити своє життя новими яскравими спогадами.

Форум надихнув та наділив надією у краще майбутнє, бо воно за сьогоденням – молоддю!»

#МолодьВирішує