Вступ 2022: Освітня програма «Готельно-ресторанна справа» в Університеті Туган-Барановського

ВСТУП 2022

Освітня програма «Готельно-ресторанна справа» в Університеті Туган-Барановського, місто Кривий Ріг!

Бакалавр (3 роки, 10 місяців)

Програма «Готельно-ресторанна справа» познайомить вас з основами організації та інфраструктури ресторанного та готельного господарства, особливостями готельного сервісу, управлінням готельно-ресторанним бізнесом, основами барної справи та роботи сомельє, дизайном об’єктів та інтер’єром приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу.

Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.

Ви зможете працювати директором готелю чи  туристичного комплексу, директором виставкого центру, ресторану чи турфірми, головним метрдотелем в ресторані, економістом зі збуту в готелі / ресторані.

Ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

Програма «Готельно-ресторанна справа» допоможе аналізувати та синтезувати, креативити, мати змогу адаптуватися до будь-якої ситуації в готельно-ресторанному бізнесі, оцінити її та висунути власні пропозиції.

Вступ для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО в 2022 році здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України

або за сертифікатами ЗНО 2019-2021 рр. з набором конкурсних предметів відповідно до Правил прийому 2021 року.

Конкурсні предмети для вступу за правилами прийому 2021 р. :

1. Українська мова та література
  2. Іноземна мова
  3. Історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

+38 (068) 222 – 60 – 54

+38 (099) 001 – 20 – 84