Університет Туган-Барановського інформує: документальний фільм до Дня Гідності і Свободи

Університет Туган-Барановського інформує: 21 листопада відзначається важливе національне свято –  День Гідності і Свободи.

Свято заснували у 2014 році, аби вшанувати такі події: Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013.

З 21 листопада тисячі громадян зібралися на Майдані незалежності з протестами проти курсу на Росію. Протягом трьох місяців протестувальники вимагали продовжити Євроінтеграцію та припинити застосування грубої сили до громадян. 18-20 лютого відбулися жорсткі сутички з протестувальниками.

День гідності і свободи прославляє волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини.

До цієї важливої дати, Університет Туган-Барановського традиційно долучається до перегляду документальних фідьмів. Цьогоріч пропонуємо до перегляду стрічку Олександра Стеколенка “Коктейлі Грушевського”