Вступ 2022: Освітня програма «Харчові технології» в Університеті Туган-Барановського

ВСТУП 2022

Освітня програма «Харчові технології» в Університеті Туган-Барановського, місто Кривий Ріг!

Бакалавр (3 роки 10 місяців)

За допомогою програми «Харчові технології» ви можете ознайомитися з інноваційними ресторанними технологіями, сучасними технологіями харчової промисловості, отримати можливість опанування професії в сучасних спеціальних лабораторіях, навчитися проектувати заклади ресторанного господарства, розробляти дизайн об’єктів та інтер’єр приміщень закладів ресторанного бізнесу.

Ви зможете проходити технологічну (виробничу)  практику в Україні та за кордоном.

Ви отримуєте гарантію успішного працевлаштування та професійного росту.

Освітня програма «Харчові технології» допоможе Вам сформуватися як професіонал у галузі харчових технологій та ресторанному бізнесі, розкрити свої творчі здібності та втілити свої кулінарні фантазії в практику у сучасно обладнаних лабораторіях університету.

Вступ для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО за кошти державного бюджету (за державним замовленням) в 2022 році здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України або за сертифікатами ЗНО 2019-2021 рр. з набором конкурсних предметів відповідно до Правил прийому 2021 року.

Конкурсні предмети для вступу за Правилами прийому 2021 р.:

1. Українська мова абоукраїнська мова і література.
  2. Математика.
  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

Зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (за контрактом) на спеціальність 181 «Харчові технології» буде здійснюватися лише за мотиваційними листами.

Більше на нашому сайті: donnuet.edu.ua

+38 (068) 222 – 60 – 54

+38 (099) 001 – 20 – 84

Запрошуємо Вас на навчання на освітню програму «Харчові технології»!