Університет Туган-Барановського інформує: стратегія розвитку фінансової грамотності 2025

Викладачі Університету Туган-Барановського взяли участь в обговоренні Національної стратегії розвитку фінансової грамотності 2025.

03.09.2021р. директор навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського, к.е.н, доцент Нєізвєстна О.В. взяла участь у обговоренні Національної стратегії розвитку фінансової грамотності 2025.

Модератором заходу виступив Національний банк України, який відіграє провідну просвітницьку роль в підвищенні фінансової грамотності населення. Менеджери проекту презентували Національну стратегію, де було визначено мету, візію, суб”єктів, стратегічні цілі, стратегічні напрями та етапи впровадження  заходів, спрямованих на розіиток фінансової грамотності. Визначена роль  закладів освіти у реалізації окресленої стратегії.

Результати обговорення показали велику зацікавленість викладачів та вчителів шкіл в розробці дорожньої карти  реалізації Стратегії. Надані пропозиції будуть передані до Міністерства освіти і науки України.