Університет Туган-Барановського інформує: захист кваліфікаційних робіт

Університет Туган-Барановського вітає магістрів заочної форми навчання ОП «Ресторанні технології» спеціальності 181 «Харчові технології» з успішним захистом кваліфікаційних робіт!
З 8 по 9 грудня 2021 року в Університеті Туган-Барановського проходили захисти випускових кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» освітньої програми «Ресторанні технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології» заочної форми здобуття вищої освіти.
Студентами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвідчених науковців. Тематика кваліфікаційних робіт була достатньо різноманітною та відображала сучасні напрямки й інновації у ресторанному бізнесі. Здобувачі показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно отриманих результатів.
Голови та члени Екзаменаційних комісій відзначають високий рівень виконання кваліфікаційних робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Бажаємо магістрам вдалого працевлаштування та стрімкого кар’єрного зростання!