Університет Туган-Барановського інформує: захист кваліфікаційних робіт

Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського вітає здобувачів вищої освіти 2 курсу освітнього ступеню «магістр» заочної форми здобуття вищої освіти освітньої програми «Менеджмент» з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Захист відбувся 10.12.2021 р. На захисті здобувачі показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно отриманих результатів.

Бажаємо вам творчої наснаги, удачі в рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Сподіваємося на наше подальше плідне співробітництво і можливість привітати вас ще з безліччю прийдешніх перемог!