Університет Туган-Барановського інформує: Хеллоуїн

Університет Туган-Барановського інформує: ніч з 31 жовтня на 1 листопада – Хеллоуїн
У 2021 році свято буде тривати 25 годин! Адже в цю ніч ми переводимо стрілки годинника.

Це свято з’явилося ще у древніх кельтів близько двох тисяч років тому. В їх культурі особливо шанували бога смерті, який закликав в останній день жовтня душі померлих в цьому році людей.

Вважалося, що 31-го числа – в останній день старого року – ворота між світом живих і мертвих відчинялися, і душі покійних приходили на землю. Саме звідти з’явилася традиція рядитися в страшні костюми, щоб при зустрічі з духами збити їх з пантелику і зійти “за своїх”

До свята можна підібрати образ якоїсь нечисті, або покосплеїти улюблених персонажів кіно, мультфільмів чи книг.

Можна прикрасити свої домівки – гарбузи, свічки, павутиння – ось що може вам стати в нагоді для підготовки до хеллоуїнської ночі.

Запасіться частуваннями – відмінно підійдуть солодощі – шоколад, цукерки, зефір і так далі.

❌ У цю ніч не можна обертатися, навіть якщо хтось слідує за вами по п’ятах.
❌Залишати поза межами будинку особисті речі, наприклад, вивішувати випрану білизну.
❌Відмовляти в допомозі тим, хто просить милостиню.
❌Зачиніть на ніч всі вікна і двері, адже згідно з прикметами, через них можуть пробратися нечисті сили.