Університет Туган-Барановського інформує: фото-альманах 2021

Співпраця кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського з ГО «Спільнота творчих фотографів» як запорука покращення навчально-методичного забезпечення ОП Туризм

Кафедра туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського активно співпрацює з ГО «Спільнота творчих фотографів» міста Кривого Рогу, провідним напрямком діяльності якої є просування та популяризація міста як туристичного напрямку.

Олександр Водолазський, член Національної спілки фотохудожників України та засновник ГО «Спільнота творчих фотографів» у Кривому Розі, презентував фото альбом «Альманах – 2021. Фото Кривий Ріг». В альбомі представлені фотографії фотографів-професіоналів та аматорів, які складають літопис криворізької фотографії.

Передивляючись альбом і спілкуючись з паном Олександром впевнилися, що фотографія на сьогодні стає самостійним чинником життя сучасного міста, розкриває туристичні можливості та особливості промислового центру, дозволяє досягнути гармонійної взаємодії людини й довкілля. Фотоальбом доповнить навчально-методичне забезпечення та сприятиме опанованню дисциплін «Екскурсологія», «Туристичне краєзнавство», «Організація екскурсійної діяльності»», «Спеціалізований туризм» та інших здобувачами вищої освіти спеціальності «Туризм». Саме тому, кафедра туризму та країнознавства ДонНУЕТ замовила для бібліотеки кафедри декілька примірників альманаху.