Опитування студентів Університету Туган-Барановського ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»

Опитування щодо оцінки здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» Університету Туган-Барановського відповідності форм, методів навчання і викладання вимогам студентоцентрованого підходу (SQ_5) стосувалось виявлення задоволеності респондентів рівнем викладання та змістом навчальних дисциплін, співвідношенням форм роботи, доступністю критеріїв оцінювання, процедурами контролю тощо.

В опитуванні взяли участь всі 16 здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» (БАКАЛАВРИ).

Питання: «Наскільки особисто Вас влаштовують можливості обирати дисципліни для вивчення, які надає Університет?», 12 респондентів обрали варіант відповіді «повністю влаштовують», 4 – «скоріше влаштовують»  (рис. 1).

Також лише позитивно респонденти відповіли на питання «Чи є, на Вашу думку, знання, вміння й навички, які отримуються в Університеті, достатніми для Вашої майбутньої професійної діяльності?» ‑ 10 здобувачів вищої освіти з числа опитаних обрали варіант відповіді «так, достатні», 6 осіб – «скоріше достатні». Незважаючи на позитивний для Університету розподіл відповідей, отриманий результат може також частково свідчити про недооцінку здобувачами вищої освіти вимог роботодавців та важливості принципу освіти впродовж життя (рис. 2).

Хоча число респондентів є недостатнім для того, щоб робити достовірні висновки, спостерігається певна залежність між роком навчання опитаних здобувачів вищої освіти та відповідями на питання щодо достатності отриманих знань, вмінь і навичок для майбутньої професійної діяльності.

Наступні результати опитування студентів освітньої програми ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» читайте у наших наступних публікаціях.