Вступ 2022: Освітня програма «Туризм» в Університеті Туган-Барановського

ВСТУП 2022

Освітня програма «Туризм» в Університеті Туган-Барановського, місто Кривий Ріг!

Бакалавр (4 роки)

Туризм з французької можна перекласти, як «мандрівка заради задоволення». Подорожі розширюють наш особистий Всесвіт, дозволяють пізнати себе, відчути, як живе інший світ. До того ж, ми відкриваємо нове: національну їжу, культуру, емоції, людей.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВСТУПУ?

Вступ для здобуття ступеня бакалавра:

– на основі ПЗСО в 2022 році здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України.

або

– за сертифікатами ЗНО 2019-2021 рр. з набором конкурсних предметів відповідно до Правил прийому 2021 року (1. Українська мова і література; 2. Іноземна мова; 3. Історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія).

Освітня програма «Туризм» розвиває Вашу креативність, дозволяє прокачувати лінгвістичні та комунікативні навички (рідна та іноземна мови), ерудицію та вирішення нестандартних ситуацій. Адже головним у нашому житті є experience!

Після випуску є змога працювати директором туристичної компанії/ комплексу, тревел-менеджером. Саме ТИ зможеш організувати туристичні подорожі (можна прокласти свій маршрут так, аби потрапити у країни ТВОЄЇ мрії;) + можна займатися спеціалізованим туризмом або міжнародним, організувати анімаційну діяльність чи екскурсійну.

Або можна створити власний тревел-блог, де є змога порівнювати економіку зарубіжних країн, говорити про людей та їх побут, розкривати таємниці природи найрізноманітніших куточків світу!

Завітай на сайт вишу donnuet.edu.ua