Університет Туган-Барановського долучився до вебінару на тему “Інновації у готельних продажах” від Олександра Чорного

16 березня 2023 року здобувачі Університету Туган-Барановського спеціальностей “Готельно-ресторанна справа”, “Туризм”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, “Маркетинг”, Менеджмент”, “Харчові технології” бакалаврського та магістерського рівня долучилися до вебінару на тему “Інновації у готельних продажах” від Олександра Чорного, сертифікованого бізнес-тренера, керівника та засновника Smart Education Hotel School.
Майбутні бакалаври та магістри мали можливість засвоїти цікаву і корисну інформацію щодо особливостей комунікацій готелю, сучасних інструментів управління продажами. Особливо цінним є виконання практичних вправ щодо управління продажами готелю.
В рамках Меморандуму про співпрацю до лекції також долучилися викладачі та здобувачі Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету.
Впевнені, що набуті знання сприятимуть підвищенню рівня науково-теоретичної та професійної підготовки наших здобувачів ВО.

Колектив ДонНУЕТ та студентство дякує Олександру Чорному  за бажання ділитися своїм досвідом та з нетерпінням чекає на нові зустрічі!