Telegram-чат для вступників Університету Туган-Барановського

Університет Туган-Барановського створив чат для спілкування вступників. У чаті вступники ставлять питання, стосовно вступної кампанії. Відповіді дає представник Приймальної комісії Університету Туган-Барановського. До того ж, в чаті є корисні посилання для вступників.

Приєднуйтесь до Telegram-чату за посиланням:

Дещо з питань-відповідей:

-Вітаю, чи є якісь пільки для ВПО Донецької області?

-Добрий день. Порядок прийому на цей рік ще не затверджено. Але можемо прогнозувати, що такі пільги будуть. Це можуть бути вступ на бюджетні місця за квотою, полегшені умови вступу та нарахування соціальної стипендії під час навчання. Напевно будемо знати про це навесні, після затвердження Порядку прийому.

Проєктом Порядку прийому, опублікованим для громадського обговорення, передбачено збереження усіх пільг та пільгових категорій, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій. Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно та укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.

Адресне розміщення бюджетних місць для вступників за позитивним результатом співбесіди, квотою-1, квотою-2 та вступників на загальних умовах планується провести одночасно.

Застосування пільг для жителів особливо небезпечних територій буде визначено навесні з урахуванням воєнно-політичної ситуації в Україні.