Співпраця кафедри туризму та країнознавства з Туристичним центром «КОМАНДОР»

Кафедрою туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського було укладено договір про співпрацю з Туристичним центром КОМАНДОР.

Пріоритетним напрямком діяльності Туристичного центру КОМАНДОР (засновник, інструктор з гірського туризму Курочкін Григорій) є науковий туризм, що має на меті участь в реальних наукових проектах і експедиціях. В даний час Туристичний центр КОМАНДОР працює в наступних напрямках:

Орнітологія – розроблено та проведено 40 екскурсій-тренінгів в різних локаціях в рамках експедиції «Птахи України» та за підтримки «Криворізьке відділення Товариства охорони та Вивчення птахів» (інструктор – старший викладач КНПУ Коцюруба Валерій).

Палеонтологи – розроблена екскурсія-тренінг «Палеоген півдня Кривбасу» під керівництвом інструктора – доктора геологічних наук, професора Березовського Анатолія (польові роботи і відвідання унікального палеонтологічного музею).

Мінералогія – в рамках експедиції «Мінеральні пігменти Кривбасу» підготовлені дві наукові екскурсії з відбором проб мінералів, підготовки мінеральних барвників та з майстер-класом художника-іконописця, який використовує ці мінеральні фарби.

Геологія – підготовлена експедиція «У пошуках Криворізького метеорита» і проведено чотири екскурсії в форматі досліджень по вивченню Тернівської астроблеми (інструктор – проф. Березовський Анатолій) та багато іншого.

Предметом договору про співпрацю кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського з Туристичним центром КОМАНДОР є всебічне сприяння взаємодії науки, поширення найкращого практичного досвіду, формування майбутніх спеціалістів за допомогою інтеграції майстер-класів у навчальну і позанавчальну діяльність студентів Університету, а також активна участь у наукових екскурсіях та тренінгах Туристичного центру КОМАНДОР.

Бажаючих взяти участь у екскурсіях-тренінгах, експедиціях та займатися науковим туризмом запрошуємо звертатися на кафедру туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського (ауд. 513) або до Туристичного центру КОМАНДОР за телефоном +380676342224.

716 разів прочитано