Студенти Університету Туган-Барановського на вебінарі «Сучасні методи та інструменти менеджменту якості»

За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського на інформаційній платформі Zoom

25 березня 2023 р. о 10.30 відбувся вебінар на тему «Сучасні методи та інструменти менеджменту якості».

До даного майстер-класу були залучені здобувачі ВО бакалаврського та магістерського рівня спеціальностей «Маркетинг», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Фінанси та банківська справа та страхування», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Готельно-ресторанна справа», «Харчові технології», «Туризм»,  «Енергетичне машинобудування», «Галузеве машинобудування».

Спікер заходу: Тарас Калита – Член правління Української асоціації досконалості та якості (УАДЯ) https://www.uaq.org.ua/index.php/uk/golovna

Базова професійна освіта: Київський державний університет, факультет кібернетики (1996 г.)

Ключові області професійних інтересів:

• процесний підхід і постійне вдосконалення;
  • мотивація і залучення персоналу
  • працездатність систем управління якістю
  • самооцінювання і зовнішнє оцінювання організацій за Моделлю досконалості EFQM
  • якість і досконалість в органах державної влади та місцевого самоврядування

Проходив професійне навчання та стажування в Японії ( курс «Управління виробництвом»), Бельгії, Швеції, Німеччині та інших країнах.

Під час майстер-класу спікер визначив особливості застосування сучасних методів та інструментів менеджменту якості, докладно зупинився на особливостях застосування методу «П’ять чому», побудові «Дерева причин», «Діаграми відношень».

Особливу зацікавленість викликали питання побудови та практичного застосування причинно-наслідкової діаграми Ісікави, інструменту, що дозволяє визначити причини, які зумовили виникнення проблеми та запропонувати напрямки щодо їх усунення.

Формат дискусії дозволив студентам висловлювати свої погляди, задавати питання та отримати вичерпні відповіді.В результаті проведеного майстер-класу студенти поглибили знання, отримали новий досвід щодо практичного застосування сучасних методів та інструментів управління якістю.

Щиро дякуємо Тарасу Калиті за подію, сподіваємось на подальшу співпрацю!