Магістр освітньої програми «Стратегічний маркетинг» Університету Туган-Барановського на ProSkills camp

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського постійно інформує здобувачів ВО, які навчаються на освітніх програмах кафедри («Антикризовий менеджмент організацій», «Стратегічний маркетинг», «Маркетинг», «Менеджмент», «Місцеве самоврядування») про можливість взяти участь в різних наукових, освітніх заходах, про можливість поспілкуватися із професіоналами та активізує до самонавчання для отримання нових знань, вмінь,  навичок тощо.

Так, 23 жовтня 2021 р. здобувач ВО ОП «Стратегічний маркетинг» Андрій Попович відвідав ProSkills camp (м. Київ). Як це було, читайте враження Андрія.

«Всім привіт! Мене звати Андрій Попович і я студент заочної форми навчання магістерського рівня, кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського. Розкажу про свій досвід проходження тренінгу ProSkills camp в м. Київ.

Пропозицію взяти участь в даному заході отримав від Іванової Н.С. (завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського – ред.) і незважаючи на зайнятість вирішив, чому б і не спробувати. Заповнив заявку і на наступний день зі мою зв’язалися організатори із низькою уточнюючих питань:

  1. Чи готовий я в разі чого переїхати до Києва чи Дніпра на роботу, якщо мені її запропонують (один з головних фішок кемпу було отримання так званого Intership offer або запрошення на стажування)
  2. Чи мав досвід роботи в команді?
  3. Потрібно було розповісти, як я використовую знання мови у своїй роботі, тобто розповісти про свою роботу англійською мовою

21 жовтня мені надійшло запрошення до Telegram від Романа Куриленка (Project Manager UGEN) про те, що я пройшов відбір, а тим часом у чат надійшла інформація про подію та програма дня (окрім того, запропонували оплатити проїзд до столиці країни та повернення до Кривого Рогу).

Сам тренінговий центр і головний офіс німецького банку ProCredit bank це щось схоже на сучасний офіс компанії Google, є абсолютно все, розваги, комфорт, їжа, кава тощо.

Першим етапом (9:30 ранку) відбувся сніданок та знайомство з головними особами банку, ми почули цікаву історію HR та заступника голови правління банку, розповіли про себе, свою мотивацію та інтереси.

Далі почалося інтенсивне навчання з розвитку Soft-skills. Soft-skills – являють собою навички комунікації, спілкування, критичного мислення та роботи в команді. Саме навчання було дуже цікавим, інтерактивним та живим. Наприклад, на завданні з комунікації одному з членів команди довелося зав’язати очі і йому передали коробку з різними речами, решта членів команди йому підказували простими словами опис речей, а він повинен бути знайти цю річ. Цим завданням ми розвиваємо навичку не ускладнювати все в житті і говорити простою мовою, щоб було зрозуміло всім.

Кожні 2 години перева на каву-брейк зі смачними печивом, піцою та круасанами.

Дуже сподобався той факт, що компанія вкладає сотні тисяч євро в навчання персоналу на команду з трьохсот осіб. А також банк не інвестує та не співпрацює з підприємствами та компаніями, які погіршують та шкодять навколишньому середовищу.

Заключним квестом був похід у головний офіс та гра в квести. Квестів було дуже багато, і головна ідея була в тому, що немає правильної чи не правильної дії, а є ТИ, який має підлаштовуватися та адаптуватися, а також вміти виходити з будь-якої складної ситуації. Команди складалися із 3- осіб (усього участь в тренінгу взяли 15 осіб).

В основному всі завдання складалися з типових ситуацій банківського співробітника: презентації продуктів, спілкування з інвесторами, вирішення конфліктних ситуацій; але були і веселі завдання: ми створювали трилер-фільм тривалістю 30 секунд про найгірший і найкращій сценарій роботи із клієнтом, шукали підказки у духовці,  множили і ділили числа, щоб у нас вийшов телефонний номер менеджера.

У фінальній частині ми вирушили назад до тренінгового центру, де нам вручили сертифікати та деяким пропозиції про роботу та подякували за участь.

Сама пропозиція про роботу в міжнародному банку має такий вигляд: 1) Стажування 1 місяць; 2) 3-6 місяців навчання; 3) Іспити; 4) І ти повноцінний співробітник.

На роботу я не розраховував, а досвід і нові знання хотів отримати, тому я особливо не засмутився, це був крутий досвід, чому я дуже радий. Хотілося б побажати студентам будь-яких курсів не соромитися і брати участь у подібних можливостях і хто знає, а раптом вам випаде путівка у успішне професійне життя, і не важливо якщо вам чогось не вистачає, навіть тієї ж англійської, завжди треба пробувати».

Тож ми дуже раді за Андрія та його життєву позицію. І радимо іншим нашим здобувачам вищої освіти – відкликайтеся на наші пропозиції брати участь в подібних заходах. Будьте в цьому як Андрій!

486 разів прочитано