Університет Туган-Барановського інформує: майстер-клас “Особливості національного менеджменту”

За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського в рамках вивчення дисциплін професійного циклу на платформі MS Teams 15.04.2022 відбувся майстер-клас на тему  “Особливості національного менеджменту” (на прикладі підприємства з виготовлення медичного обладнання, Данія».

До даного майстер-класу були залучені здобувачі ВО бакалаврського рівня, 3 та 4 курсів спеціальностей «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 4 курсу спеціальності «Харчові технології» та 3 курсу спеціальності «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», 1 курсу магістратури спеціальності «Менеджмент», «Публічне адміністрування» та «Маркетинг».

Модератор майстер-класу – Шаповалова Інесса Вадимівна, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного управління та адміністрування.

Спікер заходу Людмила Бандрівська – провідний фахівець підприємства з виготовлення медичного обладнання (слухових апаратів), Данія.

Під час майстер-класу спікер висвітлила особливості та відмінності управлінської діяльності українського та данського менеджменту на прикладі данського підприємства з розробки та виготовлення слухових апаратів, докладно зупинилася на організації діяльності, корпоративної системи мотивації персоналу, особливостях побудови та підтримки корпоративної культури, соціальної відповідальності бізнесу тощо.

Крім того, Людмила висвітлила національні особливості щодо відпочинку данців, зазначила що досить популярним є велотуризм, що є наслідком розвинутої інфраструктури країни. Особливу зацікавленість в студентській аудиторії викликали питання формування професійних та особистісних компетенцій, серед яких особливе місце, на думку спікера, повинні мати комунікативні навички та знання психології, які дозволяють здійснювати ефективні комунікації та управлінський процес в мультинаціональному колективі. Формат дискусії дозволив студентам висловлювати свої погляди, задавати питання та отримати вичерпні відповіді.

В результаті проведеного майстер-класу студенти отримали новий досвід та знання, в тому числі і в питаннях практичної реалізації моделей корпоративного управління в умовах міжнародної компанії, та із задоволенням діляться своїми враженнями:

Липовецька Юлія, студентка групи ПТБД-19:

“Ми дуже вдячні Людмилі Бандрівській за такий цікавий майстер-клас. Завдяки формату «питання-відповідь» ми мали можливість поспілкуватися зі спікером напряму та дізнатися про все що нас цікавить. Людмила Бандрівська відповідала на наші питання з легкістю та щирістю, завдяки чому вдалося довідатися про найменші нюанси роботи в іншій країні, адаптації до культури цієї країни, особливості професійних відносин та багато іншого. Будемо дуже раді ще раз побувати на майстер-класі Людмили Бандрівської та дізнатися нову та корисну для себе інформацію.”

Тарасова Анастасія, студентка групи МК-19

“Приймаючи участь у майстер-класі, який проводила Людмила Бандрівська – провідна менеджерка підприємства у сфері розробки та виготовлення слухових апаратів студенти мали змогу дізнатись про досвід праці в іноземній компанії, особливості комуні кування та координування праці в багатонаціональному колективі, багато інформації про розвиток soft-skills, які допоможуть в процесі адаптації на новому місці роботи. Щиро дякуємо Людмилі Бандрівській за подію, сподіваємось на подальшу співпрацю!”