«Адаптаційний день» першокурсника: про Університет Туган-Барановського

1 та 2 вересня в Університеті Туган-Барановського проходять адаптаційні дні для першокурсників. Студентів 1 курсу будуть вводити у курс подій, як працює Університет, говоритимемо про інфо-ресурси, маст-хев кожного студента ДонНУЕТ, організаційну структуру та освітній процес.

Університет Туган-Барановського є багатогалузевим  національним закладом вищої освіти четвертого рівня акредитації, що провадить освітню діяльність за всіма ступенями вищої освіти, здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром, який забезпечує здобуття вищої та післядипломної освіти з урахуванням покликань, інтересів та здібностей громадян України та інших країн світу, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

Місія Університету полягає у створенні і розповсюдженні освітніх, наукових і загальнолюдських цінностей, які сприяють розвитку українського суспільства.

Університет Туган-Барановського – це

• понад 150 000 випускників
  • 29 освітніх програм
  • 3 навчально-наукових інститути
  • 2 фахові коледжі
  • 22 науково-дослідних лабораторій

Стартовий пакет студента Університету Туган-Барановського:

• Індивідуальний план
  • Студентський квиток
  • Електронний ключ

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ Університету Туган-Барановського.

• Офіційний веб-сайт ДонНУЕТ donnuet.edu.ua
  • Корпоративна електронна пошта outlook.office.com
  • Система електронного забезпечення навчання Moodle moodle.donnuet.edu.ua

Веб-сайт Університету Туган-Барановського виконує низку функцій: позиціонування Університету у глобальній мережі, просування послуг, інформування користувачів, полегшення доступу до навчальних та наукових надбань, економія часу та ресурсів, зворотній зв’язок зі студентами та випускниками. На головній сторінці можна знайти стрічку новин та оголошень, а також здійснити перехід у розділи Про Університет, Навчання, Наука, Вступнику, Репозитарій тощо.

Ми раді вітати Вас в Університеті Туган-Барановського і сподіваємося, що Ваш час перебування в стінах університету буде корисним для навчання та всебічного розвитку у науковій сфері, спортивному і громадському житті!