Університет Туган-Барановського вітає з Днем археолога

Університет Туган-Барановського інформує: 15 серпня в Україні відзначається День археолога.

Щорічно лише Інститутом археології НАН України – головною науковою установою у цій галузі – організовується щонайменше 30 експедицій. Працюють також експедиції музеїв, заповідників, університетів тощо. Дослідження проводяться практично на всій території нашої держави.

Загалом, археологія має велике соціально-культурне значення, оскільки є однією з історичних дисциплін, яка дає нам можливість зазирнути в далеке минуле, реконструювати його за численними артефактами, отриманими під час польових досліджень. Археологи відкривають світ пращурів, що лежить в основі нашого сьогодення. З іншого боку, археологічні відкриття та знахідки – це також вагомий внесок у світову культуру.

Державний Реєстр нерухомих пам’яток України, розміщує і оновлює Міністерство культури України (у розділі Державний Реєстр нерухомих пам’яток України).

ПЕРЕЛІК об’єктів культурної спадщини національного значення, які заносяться до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Університет Туган-Барановського вітає з Днем археолога!