Опитування бакалаврів Університету Туган-Барановського ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Готельно-ресторанний бізнес» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за змістом анкети SQ 2 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін» проводилось у формі онлайн-опитування із використанням сервісу Microsoft Forms.

Дане опитування стосувалось виявлення оцінок здобувачів вищої освіти процедури та інших особливостей процесу вибору навчальних дисциплін, інформаційно-консультаційних можливостей, а також зацікавленості у навчанні за сертифікованими навчальними курсами Університету.

В опитуванні взяли участь 30 здобувачів ВО денної і заочної форми здобуття вищої освіти, що навчаються за ОП «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Читайте також: https://donnuet.edu.ua/opytuvannia-bakalavriv-universytetu-tuhan-baranovskoho-op-hotelno-restorannyj-biznes-2/

Переважну більшість опитаних здобувачів вищої освіти повністю задовольняє існуюча процедура вибору дисциплін вільного вибору (табл. 1).

Таблиця 1. Розподіл відповідей здобувачів вищої освіти на питання «Наскільки особисто Вас задовольняє існуюча процедура вибору дисциплін вільного вибору?», осіб

Задоволеність процедурою вибору дисциплін Кількість здобувачів вищої освіти, що обрали певний варіант відповіді
Задовольняє повністю 8
Скоріше задовольняє 17
Скоріше не задовольняє 2
Повністю не задовольняє 2
Важко відповісти 1
Загалом 30

Повністю задовольняє існуюча процедура вибору дисциплін вільного вибору  8 респондентів, скоріше задовольняє – 17 респондентів. По 2 особи скоріше або повністю не задоволені процедурою вибору. Зважаючи на отримані результати, доцільним є проведення додаткової роботи з метою визначення причин незадоволеності деких респондентів (2 з яких обрали варіант відповіді «Скоріше не задовольняє», 2 особи – «повністю не задовольняє» та 1 – «важко відповісти») та визначення можливостей удосконалення процедури самостійного вибору дисциплін

На прохання надати пропозиції щодо удосконалення процедури вибору дисциплін, 1 респондент запропонували здійснювати її у електронному вигляді на пошту. 3 особи запропонували надавати більш ширшу інформацію по дисциплінам

Слід зазначити, що пропозиції надавали респонденти, яких повністю задовольняє процедура вибору дисциплін, а ті, які обрали варіант відповіді «скоріше задовольняє», нічого для її удосконалення не запропонували.