Опитування бакалаврів Університету Туган-Барановського ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Готельно-ресторанний бізнес» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за змістом анкети SQ 2 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін» проводилось у формі онлайн-опитування із використанням сервісу Microsoft Forms.

Дане опитування стосувалось виявлення оцінок здобувачів вищої освіти процедури та інших особливостей процесу вибору навчальних дисциплін, інформаційно-консультаційних можливостей, а також зацікавленості у навчанні за сертифікованими навчальними курсами Університету.

В опитуванні взяли участь 30 здобувачів ВО денної і заочної форми здобуття вищої освіти, що навчаються за ОП «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Читайте також: https://donnuet.edu.ua/opytuvannia-bakalavriv-universytetu-tuhan-baranovskoho-op-hotelno-restorannyj-biznes-3/

Характеризуючи джерела інформації про перелік та зміст дисциплін вільного вибору (табл. 2), респонденти зазначили, що переважно таким джерелом інформації є директор ННІ (14 респондентів), сайт кафедри та сайт Університету (1 респондент); сайт Університету (2 осіб),  через систему електронного забезпечення навчання Moodle (1 особа). Окремі респонденти при виборі дисциплін орієнтувалися одночасно на кілька джерел: .одночасно сайті Університету та директор ННІ (2 особи); одночасно з сайту Університету, сайту кафедри та директора ННІ – 3 особи;

Таблиця 2. Розподіл відповідей здобувачів вищої освіти на питання «Як Ви дізнаєтесь про перелік та зміст дисциплін вільного вибору?», осіб *

Джерело інформації Кількість здобувачів вищої освіти, що обрали певний варіант відповіді
Від директора ННІ; 14
Інформація міститься на сайті кафедри; Від директора ННІ; 1
Інформація міститься на сайті Університету; 2
Інформація міститься на сайті Університету;Від директора ННІ; 2
Інформація міститься на сайті Університету;Інформація міститься на сайті кафедри; 1
Інформація міститься на сайті Університету;Інформація міститься на сайті кафедри;Від директора ННІ; 3
Через систему електронного забезпечення навчання Moodle; 1
Важко відповісти; 6
Загалом 30
  • Кількість відповідей перевищує кількість здобувачів вищої освіти, що взяли участь у дослідженні, оскільки респонденти могли обирати більше одного варіанта відповіді.