Готуємо з Університетом Туган-Барановського

Кондитерські вироби з пісочного тіста студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа»

19 жовтня лабораторія інноваційних ресторанних технологій кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва знову наповнилася неперевершеними ароматами випічки, кремів та начинок.

В  рамках вивчення дисципліни «Основи кондитерського та пекарського мистецтва» відбулися чергові лабораторні заняття у студентів груп: ХТ-20, ХТ-19, ХТ-18, ГРС-20, ГРС-19, присвячені приготуванню кондитерських виробів із пісочного тіста (тістечок, чизкейків, печива  тощо).

Заняття проводилися з дотриманням всіх карантинних вимог, викладачі пройшли повний курс вакцинації від Covid-19.

Пісочне тісто одне з найсмачніших в кондитерському виробництві, що чудово підходить до печива, відкритих та закритих пирогів із різними начинками, чизкейку, тортів, тістечок. Воно має досить щильну консистенцію, в готовому вигляді хрустке і розсипчасте. Класичний склад включає в себе борошно, цукор, маргарин або вершкове масло. Сучасні кондитери внесли доповнення, додавши в класичну рецептуру розпушувач, сметану та інші інгредієнти.

Під керівництвом викладачів кафедри Сімакової Ольги Олександрівни та  Пусікової Олени Анатоліївни студенти засвоїли основні вимоги до приготування пісочного тіста; процеси, що відбуваються під час виробництва та випічки виробів; вимоги до якості готової кондитерської продукції.

На дегустацію  були представлені вироби:

• чізкейк з лимонним курдом;
  • полунично-сирний тарт;
  • класичний кіш з начинкою з яєць, вершків та сиру;
  • тарталетки з карамелізованим яблуком;
  • тістечка з лимонним кремом;
  • печиво різноманітних форм.

Бажаємо студентам безліч творчих ідей, натхнення, невичерпного оптимізму та щасливого блиску в очах! Нехай життя дарує багато яскравих фарб і перемог!