Університет Туган-Барановського інформує: «Я відкриваю світ науки»

Міський Конкурс науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів «Я відкриваю світ науки»

Цей конкурс проводиться з метою залучення учнів 6-8 класів закладів загальної середньої, позашкільної освіти міста до науково-дослідницької діяльності в галузі природничо-математичних, суспільно-гуманітарних дисциплін, лінгвістики.

Основні завдання конкурсу: виявлення, розвиток і підтримка інтелектуально обдарованих учнів; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної співпраці з обдарованою учнівською молоддю.

Цього року конкурс проводився у формі онлайн конференції. До складу журі увійшли викладачі Університету Туган-Барановського Горіна Г.О., Снігур К.В., Горяйнова Ю.А., Ревуцька С.К., Ляшенко О.С., Остапенко С.А., Удовіченко Г.М.