Готуємо з Університетом Туган-Барановського

ПОВІТРЯНІ МЕРЕНГИ від студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа»

На дворі вирує Соvid-19, у розпалі карантинні обмеження, але це не впливає на оволодіння премудростями кондитерського та пекарського мистецтва студентами спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа». На власних кухнях, під чуйним керівництвом викладачів кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Сімакової Ольги Олександрівни та Пусікової Олени Анатоліївни в режимі «он-лайн», хлопці та дівчата продовжують відшліфовувати свою майстерність.

Лабораторні заняття у студентів груп: ХТ-20, ХТ-19, ХТ-18, ГРС-20, ГРС-19 з приготування меренги в рамках  дисципліни «Основи кондитерського та пекарського мистецтва».

Меренга (безе) – збиті з цукром яєчні білки, запечені в духовці; французький десерт, існує також в італійській та швейцарській варіаціях. Меренга – це не тільки висушені в духовці безе, але й повітряний прошарок для торта, основа для бісквітних коржів, суфле, мусу та легкого крему, чудовий декор для маффінів, капкейків та інших десертів. Тому збивати білки із цукром правильно потрібно вміти всім. Знаючи всі правила і тонкощі технології, можна легко впоратися не тільки з безе, але й освоїти приготування французьких макаронс, «Київського» торта та десерту «Павлова», навчитися пекти хрумкі коржі, готувати повітряні прошарки та всілякі декоративні трояндочки.

Бажаємо студентам завжди бути в пошуку нових задумів і ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, з кожним днем наповнюючи цей світ своїми чудовими шедеврами і приголомшливими роботами!