До Дня працівника харчової промисловості: торти студентів Університету Туган-Барановського

До Дня працівника харчової промисловості викладачі та студенти кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва провели «Солодкі заняття» студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа».

Студенти ДонНУЕТ навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму (групи ХТ-19, ХТ-18, ГРС-19) повчали вивчати дисципліну «Основи кондитерського та пекарського мистецтва».

Під керівництвом викладачів кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Сімакової Ольги Олександрівни та Пусікової Олени Анатоліївни здобувачі вищої освіти засвоюють основи кондитерського та пекарського мистецтва.

Кондитерські вироби являють незамінну частину української кухні і мають більше значенні в харчуванні людини. Вироби мають приємний зовнішній вигляд, гарний смак і легко засвоюються організмом.

Кондитер повинен мати правильні смакові відчуття і гарне чуття запаху, вміло поєднувати смаки; підбирати кольори кремів, природних тонів; творчо мислити і постійно працювати над розробкою та впровадженням нових рецептур, напівфабрикатів і готових виробів; вміти самостійно скласти рецептуру і технологічну карту на будь-який кондитерський виріб.

В рамках дисципліни студент повинен знати:

• основні властивості сировини, що використовується для приготування кондитерських виробів;
  • методи визначення їх якості;
  • асортимент і технологію приготування різноманітних напівфабрикатів: різних видів тіста, начинок, сиропів, кремів, помади, мастики, посипки;
  • технологічний режим приготування кондитерських виробів;
  • порядок експлуатації обладнання.

5 жовтня було проведено лабораторне заняття у студентів груп: ХТ-19, ХТ-18, ГРС-19 з приготування бісквітних кремових кондитерських виробів.

На дегустацію були надані кондитерські вироби:

– торт «M&M’s»  з карамелізованою вишнею у вершковому кремі, вишневим просочуванням та шоколадною глазур’ю ;

– торт «Виноград у снігу» зі сметанним кремом і виноградом під цукровою пудрою;

– торт «OREO» з масляним кремом і шоколадом.

Побажаємо хлопцям та дівчатам успіхів у «солодкій творчості»!