Зустріч студентів спеціальності «Філологія» Університету Туган-Барановського з директором ТОВ «Світ Мов»

25 лютого 2021 студенти спеціальності «Філологія» зустрілись з директором ТОВ «Світ Мов» Валерієм Резіком.

Метою зустрічі було ознайомити студентів зі специфікою роботи підприємства та функціями перекладача.

ТОВ «Світ мов» – це центр перекладів та навчання іноземних мов. Підприємство було засновано в 1996 році групою викладачів, знавців та ентузіастів своєї справи. З дня заснування підприємство пройшло тривалий шлях становлення та розвитку: від двох молодих спеціалістів до компанії з повним комплексом послуг з перекладу та навчанню іноземних мов у Кривому Розі та по всій Україні.

З 2000 року підприємство надає послуги з навчання іноземних мов та увесь комплекс послуг з перекладу текстів, технічної документації, документів, супроводу іноземних делегацій, усних перекладів на переговорах та інших послуг, що пов’язані з іноземними мовами та співпрацею з іноземними компаніями. Крім того, бюро перекладів «Світ Мов» у Кривому Розі надає послуги з перекладу документів для фізичних осіб, юридичних осіб, проставлення апостилю, консульської легалізації, нотаріальному засвідченню, а також інші послуги, необхідність в яких може виникнути під час імміграції, працевлаштування, навчання або ведення бізнесу за кордоном.

Підчас зустрічі директор зазначив, що підприємство ретельно відбирає своїх співробітників і зазначив, що в процесі проходження практики студенти матимуть нагоду продемонструвати свої знання та навички перекладача як потенційного співробітника компанії.