Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: 10 невідомих фактів про відому поетесу

До вшанування 150 річниці з Дня народження Лесі Українки студенти першого курсу Університету Туган-Барановського підготували презентацію «10 невідомих фактів про Лесю Українку».

Так, нам здається, що ми давно вже все знаємо зі школи про українських класиків літератури, однак наука не стоїть на місці і з роками з’являються нові цікаві факти. Сьогодні студенти ЕК-20 зосередили увагу на тих фактах біографії і творчості поетеси, що доповнили психологічний портрет Лесі Українки. На занятті студенти зробили спроби з’ясовувати психологічні явища і процеси (здібності, темперамент, характер тощо) відомого класика, спираючись на знання і представлену нову інформацію, а також на поезії, як продукті творчої діяльності поетеси.

Феноменальна сила духу, творчі здібності і талант цієї жінки вразили усіх присутніх!