Бакалаври і магістри Університету Туган-Барановського на вебінарі «Early History of Britain with Modern Resonances»

9 листопада 2022 р. відбувся вебінар на тему «Early History of Britain with Modern Resonances», організований кафедрою іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Університету Туган-Барановського.

Пол Бредбієр, громадянином Великобританії зі ступенем з історії Кембриджського університету, викладач Університету імені Альфреда Нобеля провів інтеративну лекцію, до якої долучились здобувачі вищої освіти спеціальностей 035 «Філологія» та 242 «Туризм» ступенів бакалавра та магістра.

Вебінар був організований задля розширення знань студентів з історії, культури, географії та літератури Британії, а також інтеракції та комунікації з носіями мови.