Вступ 2022: Марафон вебінарів від Університету Туган-Барановського

Вступ 2022. Університет Туган-Барановського

Цьогорічна вступна кампанія має безліч змін і нюансів. Університет Туган-Барановського буде допомагати вступникам та їх батькам розбиратися з усіма змінами та нововведеннями Вступної кампанії 2022.

Зустрічаємось ЩОСУБОТИ о 14.00 на інформаційній платформі Zoom

«Марафон вебінарів» проводитимуть професори та доценти Університету Туган-Барановського для школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Кривого Рогу упродовж червня-липня 2022 року.

04.06.2022 року запрошуємо на презентацію освітніх програм «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».

Спікери:

• Ніколайчук Ольга Анатоліївна – завідувач кафедри технологій у ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, к.е.н., доцент – презентація освітньої програми «Готельно-ресторанна справа»
  • Горіна Ганна Олександрівна – завідувач кафедри туризму та країнознавства, д.е.н., професор –презентація освітньої програми «Туризм».

Приєднуйтесь, буде цікаво!