Магістри спеціальності «Харчові технології» на виїзному занятті в ТОВ «Криворіжхліб»

Здобувачі другого рівня вищої освіти (магістри) спеціальності «Харчові технології» вивчають дисципліну «Управління якістю та методи дослідження в ресторанному господарстві». Гарантом ОП «Ресторанні технології», першим проректором Університету Туган-Барановського Р.П. Никифоровим та викладачем кафедри к.т.н., доцентом Горяйновою Ю.А.  для студентів груп ХТ-21М та зХТ-21М було організоване виїзне заняття на базі ТОВ «Криворіжхліб».

Це підприємство є визнаним лідером з виробництва хліба, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів в Кривому Розі. Кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва має договори про співпрацю та про практику з ТОВ «Криворіжхліб».

Заняття проводили головний технолог підприємства Осадчук В.М. та начальник лабораторії Сорока Л.І., яка відповідальна за систему якості. Вони ознайомили магістрів з видами документів, на підставі яких контролюється якість сировини, напівфабрикатів, готових виробів.

Студенти дізналися, за якими саме показниками, якими методами визначають якість сировини та готових виробів. Лектори від ТОВ «Криворіжхліб» провели здобувачів вищої освіти приміщеннями підприємства – цех, лабораторія, склад тощо. Як підтвердження високої якості власної продукції вони надали сертифікат на систему управління  безпечністю харчових продуктів.

Треба додати, що 15 видів продукції ТОВ «Криворіжхліб» відмічені нагородою  “Марка якості “Криворіжжя”. Сорока Л.І. та Осадчук В.М. – дуже досвідчені робітники галузі, тому про хліб знають майже все. Будь-яке питання від студентів не залишалося без відповіді.

В цілому виїзне заняття досягло своєї мети. Магістрам сподобалася така форма проведення заняття.