В Університеті Туган-Барановського активно проходить захист кваліфікаційних робіт

9 грудня 2021 року в навчально-науковому інституті готельно-ресторанного бізнесу та туризму відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальностей:

•  076 “Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність”
  • 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання.

Із гордістю повідомляємо, що всі здобувачі груп зГРС-20М та зПТБД-20м успішно захистили свої кваліфікаційні роботи!

Тематика магістерських робіт охоплювала:

• за спеціальністю 076 “Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність”, ОП “Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність” – сучасні питання діяльності підприємницьких та торгівельних структур (управління активами та прибутком підприємств тощо, шляхи розвитку торгівлі на регіональному рівні),
  • за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», ОП «Готельно-ресторанний бізнес» – сучасні дослідження ринку готельних та ресторанних послуг України, питання підвищення ефективності функціонування субєктів готельно-ресторанного бізнесу (автоматизація управління ресторанного підприємства як засіб підвищення ефективності).

Бажаємо нашим випускникам професійних успіхів і досягнень у подальшому житті!!!