Університет Туган-Барановського інформує: захист кваліфікаційних робіт

Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського вітає здобувачів вищої освіти 2 курсу освітнього ступеню «магістр» заочної форми здобуття вищої освіти освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Захист відбувся 11.12.2021 р.

Перед початком заходу випускників привітав голова екзаменаційної комісії, начальник управління економіки Криворізької міської ради Гришечко А.В., який побажав вдалого захисту магістерських робіт й упровадження напрацьованих доробок майбутній професійній діяльності.

Кожна доповідь супроводжувалась дискусією щодо представленої в ній проблематики, запитаннями та актуальними коментарями. Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, володіння матеріалом та арсеналом сучасних методів наукових досліджень.

Атестаційна комісія дійшла висновку, що магістерські роботи виконані на високому науково-методичному рівні, що є результатом злагодженої роботи, наполегливості та відповідальності здобувачів та їх наукових керівників.

Бажаємо вам творчої наснаги, удачі в рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Сподіваємося на наше подальше плідне співробітництво і можливість привітати вас ще з безліччю прийдешніх перемог!