Університет Туган-Барановського інформує: освітній процес у воєний час

Всупереч найскладнішому часу в Україні ми продовжуємо здійснювати освітній процес там, де дозволяє безпекова ситуація.

Освітній процес у закладах ПТО
З 14 березня повністю оновлено освітній процес у дистанційному форматі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в 14 областях України. Частково оновлено освітній процес у профтехах 7 областей. Не здійснюють навчання заклади профосвіти 4 областей України.

Щодо закладів ФПО та ЗВО
Заклади фахової передвищої освіти здійснюють навчання майже на всій території країни (19 областей) за дистанційною або змішаною формою. Частково не працюють заклади ФПО у 4 областях, не проводиться навчання в 1 області.

У 15 областях України продовжується навчання в закладах вищої освіти. Частково працюють ЗВО у 2 регіонах. Університети 4 областей перебувають на канікулах, лише в одній області ЗВО не працюють.

Закликаю молодь оберігати свій фронт у цій війні – навчатися та продовжувати формувати майбутнє нашої держави. Дякую керівникам закладів освіти за сприяння та створення належних умов праці працівникам освіти та отримання освітніх послуг здобувачами освіти.

Тримаймося!

Ми – сильні!