Студенти та викладачі Університету Туган-Барановського долучились до вебінару Hotel Matrix

11 листопада 2022 року за підтримки Hotelmatrix, для студентів та викладачів Університету Туган-Барановського було організовано вебінар на тему «Технологічні рішення Revenue Management для організації бізнес процесу в готелі».

Hotel Matrix – програмна технологія бенчмаркінгу, яка дозволяє своєчасно регулювати ціну та отримувати більший дохід.

Спікером заходу виступила Міщенко Ольга Миколаївна, керівник проекту Hotel Matrix з двадцятирічним досвідом діяльності у готелях України.

На заході були присутні викладачі та студенти освітніх програм бакалавр та магістр «Готельно-ресторанна справа»; «Туризм» кафедр: «Економіки та бізнесу»; «Технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва»; «Туризму та країнознавства». В рамках вебінару було обговорено особливості бізнес процесу продажів в готелі, розглянуто інструментарій Revenue Management.

Захід викликав цікавість та бажання активно долучатися до розвитку даного напрямку серед студентів, як інноваційного напрямку розвитку готельного ринку України та світу.

Колектив та студенти Університету Туган-Барановського висловлюють слова щирої подяки Hotel Matrix та Міщенко Ользі Миколаївні.

213 разів прочитано