Студенти Університету Туган-Барановського взяли участь у круглому столі

Участь Університету Туган-Барановського у Круглому столі «Гарбуз як національна ідентичність національної кухні»

4 листопада 2022 року викладачі та студенти освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня спеціальностей 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа» кафедри технологій у ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського взяли участь у Круглому столі «Гарбуз як національна ідентичність української національної кухні», що був проведений в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету.

В рамках круглого столу «Гарбуз як національна ідентичність української національної кухні» прийняли участь провідні шеф-кухарі та ресторатори України. Вони поділилися власним досвідом використання страв та напоїв з гарбуза у меню вітчизняних ресторанних закладів.

Провідні шеф-кухарі та ресторатори не тільки презентували національні страви з гарбуза, а й поділилися інноваціями в технології приготуванні, додаванні різних інгредієнтів для поєднання цікавих нестандартних смаків. Презентації страв були досить оригінальні, страви наповнені гармонійними кольорами овочів, соусів та інших продуктів та мали дуже апетитний, яскравий вигляд.

Кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського щиро дякує адміністрації Чернівецького торговельно-економічного інституту та особисто доценту Незвещук-Когут Тетяні Семінівні за запрошення та можливість долучитися до круглого столу. Сподіваємося на продовження плідної співпраці!