Університет Туган-Барановського інформує: профорієнтація

09.12.2021 р. Центрально-Міською гімназією м. Кривий Ріг був проведений профорієнтаційний марафон, на який було запрошено Університет Туган-Барановського.

У марафоні взяли участь директор ННІ економіки, управління та адміністрування Нєізвєстна О.В., відповідальний секретар приймальної комісії Коренець Ю.М., асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова І.В., які представили Університет Туган-Барановського, акцентували увагу на переваги навчання саме в цьому закладі вищої освіти, звернули увагу на особливості вступної кампанії 2022 р.

Кожен випускник може отримати якісну освіту в Університеті Туган-Барановського – закладі з понад 100-річним успішним досвідом на ринку освітніх послуг. Тож запрошуємо на навчання!